Zawieszki i medaliki 

Zawieszki i medaliki do łańcuszków lub bransoletek to jedne z najpopularniejszych rodzajów złotej biżuterii w naszej ofercie, chętnie kupowanych przez naszych klientów. Są one popularnym, niezobowiązującym podarunkiem na różne okazje: mogą być prezentem na urodziny, rocznice, święta, czy uroczystości religijne jak Chrzest czy Komunia Święta.

W naszej ofercie znajdziesz złote przywieszki próby 585 o różnych kształtach (od prostych, minimalistycznych form, jak przywieszki z serduszkiem, po bardziej skomplikowane, ozdobione kamieniami naturalnymi czy brylantami), przedstawiające różne motywy (zawieszki z symbolami religijnymi, takie jak krzyżyki, cudowne medaliki, zawieszki z wizerunkiem Maryji lub Jezusa, przywieszki z motywami roślinnymi, np. złote zawieszki z koniczyną, wisiorki z kwiatkiem, przywieszki z drzewem). 

Wybierając zawieszkę próby 585 (z 14-karatowego złota) masz pewność, że będzie to wyrób jubilerski, który posłuży wiele lat, dzięki wysokiej odporności na korozję i reakcje chemiczne. Jeśli zdecydujesz się na zakup złotej przywieszki, zachęcamy do dobrania jej rozmiaru i wagi do łańcuszka lub bransoletki, do których będzie noszona. Jeśli nie jesteś pewien/pewna, zachęcamy do kontaktu. Chętnie pomożemy Ci w doborze odpowiedniego wisiorka do złotego łańcuszka.