Złote serduszko Maryja z Dzieciątkiem Awers
Złote serduszko Maryja z Dzieciątkiem Awers
Złote serduszko Maryja z Dzieciątkiem Rewers

Złote serduszko Maryja z Dzieciątkiem

Nr wzoru: Pr_M5
430,00 zł
Realizacja: Dostępny
Kurier – przesyłka po przedpłacie: 20,00 zł
Kurier – przesyłka pobraniowa: 28,00 zł
Odbiór osobisty (ul. Grójecka 95, 02-367 Warszawa) 0 zł: 0,00 zł
- +
DOSTAWA
kurier (wysyłka po przedpłacie) 19,99 zł
kurier (przesyłka za pobraniem) 28,00 zł
odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym (Grójecka 95, Warszawa) 0,00 zł
ZWROT
Możliwość zwrotu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od dostarczenia towaru.
Rodzaj złota: żółtePróba: 585
Wzór: Matka Boska CzęstochowskaGramatura [g]: 0.52
Kształt: serceWymiary [cm]: 1.8 x 1.1
OPIS

Złote serduszko Maryja z Dzieciątkiem


Złote serduszko Maryja z Dzieciątkiem to niezwykle unikalna przywieszka. Jest to dwustronny medalik w kształcie serca z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej i Małego Jezusa, wykonany w próbie złota 585. Wizerunek na awersie przywieszki może wesprzeć naszą wiarę, modlitwę i nadzieję. Na rewersie znajduje się gładka powierzchnia, która daje możliwość wygrawerowania krótkiej, pamiątkowej informacji. Złote serduszko Maryja z Dzieciątkiem można więc nosić na obie strony.

Złota zawieszka w kształcie serduszka z wizerunkiem Matki Boskiej Częstochowskiej i Jezusa to nie tylko wyraz naszej wiary, ale również piękna biżuteria religijna, która przyciągnie niejedno spojrzenie. Wykonanie z 14-karatowego złota zapewnia tej złotej przywieszce trwałość i połysk na wiele lat. Ponadto, może być ona zarówno noszona wraz ze złotym łańcuszkiem jako element naszyjnika, jak również przechowywana jako sentymentalna pamiątka Chrztu Świętego, Komunii Świętej, Sakramentu Bierzmowania czy ślubu.  

Niech te złote serduszko z Maryją z Dzieciątkiem przypomina Ci o Twojej wierze, dając Ci poczucie pokoju i siły w codziennym życiu. Dzięki starannej pracy rzemieślników i zastosowaniu najwyższej próby złota 585, gwarantujemy, że otrzymasz produkt najwyższej jakości. Zachęcamy również do doboru złotego łańcuszka z naszej oferty do tej zawieszki w kształcie serca.

 

ZAPYTAJ O PRODUKT
  • (wymagane, min. 20 znaków)

Produkty powiązane