Medalik szkaplerz pr. 585 rewers
Medalik szkaplerz pr. 585 rewers
Medalik szkaplerz pr. 585 awers

Medalik szkaplerz pr. 585

Nr wzoru: Pr_M14
630,00 zł
Realizacja: Dostępny
Kurier – przesyłka po przedpłacie: 20,00 zł
Kurier – przesyłka pobraniowa: 28,00 zł
Odbiór osobisty (ul. Grójecka 95, 02-367 Warszawa) 0 zł: 0,00 zł
- +
DOSTAWA
kurier (wysyłka po przedpłacie) 19,99 zł
kurier (przesyłka za pobraniem) 28,00 zł
odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym (Grójecka 95, Warszawa) 0,00 zł
ZWROT
Możliwość zwrotu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od dostarczenia towaru.
Rodzaj złota: żółtePróba: 585
Wzór: SzkaplerzGramatura [g]: 0.84
Kształt: wielokątWymiary [cm]: 2.2 x 1.4
OPIS

Medalik szkaplerz pr. 585


Medalik szkaplerz pr. 585 z wizerunkiem Matki Bożej Szkaplerznej i Jezusa z Najświętszym Sercem jest wykonany z największą starannością i dbałością o detale.

Ten medalik szkaplerzny jest wyjątkowym znakiem wiary i pobożności katolickiej. Szkaplerz nawiązuje do legendy i objawień maryjnych. Według tradycji, Matka Boska miała objawić się św. Szymonowi Stockowi w XIII wieku i przekazać mu szkaplerz, jako znak opieki i ochrony duchowej dla wiernych. Na rewersie zawieszki widnieje wizerunek Matki Bożej Szkaplerznej przypominającej o tym wydarzeniu, będącej symbolem opieki, miłości matki i ochrony. Jezus z Najświętszym Sercem, umieszczony na awersie medalika, reprezentuje miłość Bożą i ofiarę za zbawienie ludzkości. Nosząc nasz medalik szkaplerz pr. 585 wyrażasz swoje oddanie Matce Bożej i Jezusowi oraz pragnienie ich opieki i błogosławieństwa.

Medalik szkaplerzny został starannie wykonany z wysokiej jakości 14-karatowego żółtego złota, która zapewnia trwałość i blask na wiele lat. Wysoka jakość i piękno sprawiają, że przywieszka posiada nie tylko duchową wartość, ale jest także wyjątkowa i elegancka. Dlatego, szkaplerzyk jest doskonałym prezentem z okazji Sakramentów Religijnych, takich jak Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, czy Bierzmowanie.

Odkryj moc duchową i piękno tego medalika szkaplerznego pr. 585. Niech przyniesie Ci poczucie bliskości z Matką Bożą i Jezusem oraz nieustającą opiekę i błogosławieństwo w Twoim życiu.

 

ZAPYTAJ O PRODUKT
  • (wymagane, min. 20 znaków)

Produkty powiązane