Złoty cudowny medalik pr. 585 awers
Złoty cudowny medalik pr. 585 awers
Złoty cudowny medalik pr. 585 rewers

Złoty cudowny medalik pr. 585

Nr wzoru: Pr_M3
1 190,00 zł
Realizacja: Dostępny
Kurier – przesyłka po przedpłacie: 20,00 zł
Kurier – przesyłka pobraniowa: 28,00 zł
Odbiór osobisty (ul. Grójecka 95, 02-367 Warszawa) 0 zł: 0,00 zł
- +
DOSTAWA
kurier (wysyłka po przedpłacie) 19,99 zł
kurier (przesyłka za pobraniem) 28,00 zł
odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym (Grójecka 95, Warszawa) 0,00 zł
ZWROT
Możliwość zwrotu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od dostarczenia towaru.
Rodzaj złota: żółtePróba: 585
Wzór: Cudowny medalikGramatura [g]: 1.75
Kształt: owalWymiary [cm]: 2.6 x 1.2
OPIS

Złoty cudowny medalik pr. 585


Złoty cudowny medalik pr. 585 z wizerunkiem Matki Boskiej jest niezwykle symboliczną biżuterią religijną. Jest znakiem wiary katolickiej. Również jest kojarzony z wsparciem duchowym Maryi Dziewicy w wierzeniach i praktykach religijnych. Wierzy się, że noszenie tej złotej przywieszki religijnej może zapewnić opiekę i łaskę Matki Bożej podczas trudności życiowych.

Złoty cudowny medalik pr. 585 to nie tylko piękny wisiorek, ale także wyraz ważnej symboliki w Kościele Katolickim. Awers Medalika Niepokalanego Poczęcia przedstawia postać Maryji, dookoła której umieszczona jest krótka modlitwa po francusku "O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy". Na rewersie złotej zawieszki widzimy dwa serca: Najświętsze Serce Jezusa otoczone koroną cierniową i Niepokalane Serce Matki Boskiej przebite mieczem oraz krzyż opleciony inicjałem Maryji (litera M). Całość zwieńcza 12 gwiazd dookoła symboli.

Cudowny medalik z wizerunkiem Najświętszej Maryi Panny to idealny prezent z okazji Chrztu Świętego, Komunii Świętej, Sakramentu Bierzmowania czy ślubu. Może być noszony zarówno jako element biżuterii, np. na złotym łańcuszku, jak również może być przechowywany jako sentymentalna pamiątka tych ważnych wydarzeń. 

W ofercie posiadamy cudowne medaliki w różnych rozmiarach. Zachęcamy do odwiedzenia kategorii "Złote medaliki" pod "Zawieszki i medaliki" w menu. Zachęcamy również do doboru złotego łańcuszka z naszej oferty do tej przywieszki.

 

ZAPYTAJ O PRODUKT
  • (wymagane, min. 20 znaków)

Produkty powiązane