Mały cudowny medalik dla dzieci awers
Mały cudowny medalik dla dzieci awers
Mały cudowny medalik dla dzieci rewers

Mały cudowny medalik dla dzieci

Nr wzoru: Pr_M2
420,00 zł
Realizacja: Jesteś zainteresowany produktem? Skontaktuj się z nami!
Kurier – przesyłka po przedpłacie: 20,00 zł
Kurier – przesyłka pobraniowa: 28,00 zł
Odbiór osobisty (ul. Grójecka 95, 02-367 Warszawa) 0 zł: 0,00 zł
- +
DOSTAWA
kurier (wysyłka po przedpłacie) 19,99 zł
kurier (przesyłka za pobraniem) 28,00 zł
odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym (Grójecka 95, Warszawa) 0,00 zł
ZWROT
Możliwość zwrotu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od dostarczenia towaru.
Rodzaj złota: żółtePróba: 585
Wzór: Cudowny medalikGramatura [g]: 0.51
Kształt: owalWymiary [cm]: 1.8 x 0.8
OPIS

Mały cudowny medalik dla dzieci


Mały cudowny medalik dla dzieci z wizerunkiem Matki Boskiej to idealny złoty prezent z okazji Chrztu Świętego czy Komunii Świętej. Jej mały rozmiar (18 x 8 mm), niska gramatura oraz niska cena sprawiają, że jest to biżuteria chętnie kupowana dla dzieci. 

 

Złoty cudowny medalik z wizerunkiem Najświętszej Maryi Panny to nie tylko piękny wisiorek, ale także wyraz ważnej symboliki w Kościele Katolickim. Awers Medalika Niepokalanego Poczęcia przedstawia postać Maryji, dookoła której umieszczona jest krótka modlitwa po francusku "O Maryjo bez grzechu poczęta módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy". Na rewersie złotej zawieszki widzimy dwa serca: Najświętsze Serce Jezusa otoczone koroną cierniową i Niepokalane Serce Matki Boskiej przebite mieczem oraz krzyż opleciony inicjałem Maryji (litera M). Całość zwieńcza 12 gwiazd dookoła symboli.

Cudowny medalik jest znakiem wiary katolickiej. Jest kojarzony również z wsparciem duchowym Maryi Dziewicy w wierzeniach i praktykach religijnych. Wierzy się, że noszenie tej złotej przywieszki religijnej może zapewnić opiekę i łaskę Matki Bożej podczas trudności życiowych. 

Złoty mały cudowny medalik dla dzieci może być noszony zarówno jako element biżuterii, np. na złotym łańcuszku, jak również może być przechowywany jako sentymentalna pamiątka Sakramentów religijnych. W ofercie posiadamy cudowne medaliki o próbie 585 w różnych rozmiarach. Zachęcamy do odwiedzenia kategorii "Złote medaliki" pod "Zawieszki i medaliki" w menu. 

 

ZAPYTAJ O PRODUKT
  • (wymagane, min. 20 znaków)

Produkty powiązane