Złote celebrytki

Złote celebrytki wykonane z 14-karatowego złota to bardzo popularny wyrób jubilerski z naszej oferty, który charakteryzuje się cienkim, delikatnym łańcuszkiem oraz niewielką zawieszką. Długość łańcuszka może być różna – zazwyczaj mieści się w zakresie od 40 do 50 cm. Dużą zaletą tego typu naszyjnika są dwa oczka na zapięcie, które pozwalają na zmianę długości złotego naszyjnika o ok. 3 cm.

Minimalistyczny złote celebrytki będą doskonałym uzupełnieniem zarówno ubioru wizytowego, jak również i casualowego. Mogą być również idealnym prezentem dla osób ceniących sobie prostą, delikatną biżuterię. 

Nasze złote naszyjniki typu celebrytka są wykonane z najwyższej jakości złota próby 585, które nadaje wyrobowi trwałość i nieprzemijający błysk na wiele lat. Dodatkowo, dzięki prawie 60% zawartości czystego złota naszyjnik wygląda ekskluzywnie, pozostając w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą łańcuszków typu celebrytka i wybrania modelu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i stylowi.