Złoty medalik Jan Paweł II
Złoty medalik Jan Paweł II

Złoty medalik Jan Paweł II

Nr wzoru: Pr_M13
790,00 zł
Realizacja: Dostępny
Kurier – przesyłka po przedpłacie: 20,00 zł
Kurier – przesyłka pobraniowa: 28,00 zł
Odbiór osobisty (ul. Grójecka 95, 02-367 Warszawa) 0 zł: 0,00 zł
- +
DOSTAWA
kurier (wysyłka po przedpłacie) 19,99 zł
kurier (przesyłka za pobraniem) 28,00 zł
odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym (Grójecka 95, Warszawa) 0,00 zł
ZWROT
Możliwość zwrotu bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od dostarczenia towaru.
Rodzaj złota: żółtePróba: 585
Wzór: Jan Paweł IIGramatura [g]: 1.12
Kształt: owalWymiary [cm]: 2.2 x 1.4
OPIS

Złoty medalik Jan Paweł II

 

Złoty medalik Jan Paweł II to okrągła zawieszka religijna wykonana z żółtego złota próby 585. Na awersie zawieszki widzimy wypukły wizerunek Świętego Karola Wojtyły. Na rewersie znajduje się matowa powierzchnia, która umożliwia wygrawerowanie krótkiej, pamiątkowej informacji. 

 

Złota zawieszka z wizerunkiem Jana Pawła II o próbie 585 jest nie tylko pięknie i starannie wykonaną biżuterią religijną, ale również wyrazem wiary chrześcijańskiej i wartości, które głosił Papież Polak. To doskonały sposób, aby nosić ze sobą jego duchowe przesłanie i inspirować innych.

Wisiorek z wizerunkiem Świętego to wyjątkowa biżuteria, która w piękny sposób wyrazi Twoją wiarę i pokaże, jak ważne jest dla Ciebie dziedzictwo Jana Pawła II. Dlatego, będzie on znakomitym prezentem dla osób, które podziwiają i cenią nauczanie tego wielkiego papieża. Będzie również wyjątkowym złotym upominkiem z okazji Chrztu Świętego, pamiątką Pierwszej Komunii Świętej lub bierzmowania. Zawieszkę z Janem Pawłem II  można zarówno nosić wraz ze złotym łańcuszkiem jako element naszyjnika, jak również przechowywać jako sentymentalną pamiątkę ważnych wydarzeń. 

Wysoka jakość wykonania wisiorka, staranne detale i symboliczne znaczenie czynią ten złoty medalik Jan Paweł II nie tylko pięknym, religijnym dodatkiem, ale także wyjątkowym przekazem wiary chrześcijańskiej i wartości, które głosił Papież Polak.

 

ZAPYTAJ O PRODUKT
  • (wymagane, min. 20 znaków)

Produkty powiązane